Důvěřují nám lídři trhu…Buďte mezi nimi i Vy

Flexibilní přístup k potřebám zákazníků a více než 25 let zkušeností - to jsou hlavní důvody, proč si klienti vybírají společnost CEE Fresh Food Logistics pro řešení komplexní logistiky.

Společnost CEE Fresh Food Logistics je součástí logistické skupiny MATTELI Group a.s., čímž se řadíme mezi významné logistické společnosti v Evropě. Zaměstnáváme více než 200 zaměstnanců, kteří denně usilují o jediné - splnit požadavky klientů dle přesných zadání při zachování té nejvyšší kvality.
Od roku 1997 zajišťujeme distribuci potravinového zboží ve vnitrostátní dopravě od roku 2008 provozujeme mezinárodní pozemní dopravu včetně spedičních služeb.
V rámci komplexní logistiky zajišťujeme celní služby, skladové hospodářství, služby přidané hodnoty VAS (value added services).
"V rámci řízení Supply Chain Management pružně reagujeme na potřeby zákazníků a pomocí nastavených kontrolních mechanismů dokážeme efektivně koordinovat různé činnosti, které jsou nezbytné při všech logistických operacích. Umíme spolehlivě reagovat na různé aspekty Supply Chain Managementu, analyzovat, minimalizovat nedostatky a udržovat nízké náklady. Účinně vedeme týmy lidí napříč všemi odděleními společnosti a řídíme celý dodavatelský řetězec a logistické operace s cílem maximalizovat efektivitu.".
Tím dochází k potřebnému plnění obchodních cílů a důležité konkurenceschopnosti.

Certifikáty

Renomovanou agenturou Bisnode Česká republika a.s, která je součástí prestižního projektu CZECH TOP 100, jsme byli v roce 2018 ohodnoceni ratingem AAA, který nás řadí mezi jednu z nejstabilnější a nejdůvěryhodnější společností v České republice.
Rovněž jsme držiteli certifikátů kvality ČSN ISO 22000 a HACCP.
Norma ČSN ISO 22000 je mezinárodně schválený a uznávaný standard, který specifikuje požadavky na organizace, aby byla zajištěna bezpečnost potravin v celém potravinovém řetězci.
Systém kritických bodů HACCP (Hazard analysis and critical control points) zajišťuje preventivní a systematický přístup k včasné identifikaci nebezpečí zdravotní závadnosti potravin a k zamezení jejího vzniku.
Důsledná aplikace výrazně snižuje nejen zdravotní rizika, ale i ekonomické ztráty. Systém kritických bodů je zaměřen na bezpečnost a zdravotní nezávadnost potravin v celém potravinovém řetězci od zpracování suroviny, přes přepravu až po prodej.

Benefity pro vás...

  • plníme požadavky nejnáročnějších zákazníků – obchodních řetězců a nadnárodních společností
  • poskytujeme vysokou kvalitu logistických služeb v přepravě potravinářských produktů
  • garantujeme stálost přepravního procesu, která je pravidelně kontrolována a potvrzena nezávislou certifikační autoritou
  • jsme důvěryhodným partnerem pro naše zákazníky, veřejnost i státní kontrolní orgány
  • kompatibilita systému kritických bodů s praxí v zemích EU jde nad rámec požadavků národní legislativy
  • optimalizací nákladů snižujeme ceny pro naše klienty

Ekologie nám není lhostejná

Jsme si plně vědomi negativních dopadů emisí CO2 na životní prostředí.

Pravidelně školíme řidiče, aby efektivně využívali moderní technologie nových vozidel a svým jízdním stylem přispěli ke snižování emisí CO2. Obnovujeme pravidelně vozový park, což výrazně ovlivňuje dopad na kvalitu ovzduší.